Про проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні

Дата: 26.01.2023 15:57

Повідомляємо, що відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Ходорівської міської ради, відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  проводиться містобудівний моніторинг містобудівної документації на місцевому рівні за 2022 рік, результати якого будуть у вигляді аналітичного звіту.

Результати аналітичного звіту будуть враховуватися під час розроблення стратегій розвитку громади, програми   соціально-економічного  розвитку, внесення  змін  до містобудівної документації та розроблення Комплексного плану  просторового розвитку територій громади.

Надання пропозицій до проєкту   аналітичного   звіту   (для  містобудів- ного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні) на адресу:  81750, Львівська обл., м.Ходорів, вул.Грушевського, 46, Центр надання адміністративних послуг, відділ містобудування та архітектури, e-mail: arh.khodoriv@ukr.net з 26.01.2023 по 08.02.2023 року включно.