День соборності у Ходорівському закладі дошкільної освіти “Вишеньки”

Дата: 25.01.2023 14:40

День соборності

З днем Соборності, держава,

Будь багата, щира, жвава.

Хай народ тебе цінує,

Зберігає та шанує!

З величезним святом, люди,

Хай країна добра буде.

Мир панує та завзяття,

Хай цвіте країна, браття!

Бувають моменти у житті, коли час уповільнює хід і відпускає суєта. І ці моменти називають творчістю. Творчості підвладні всі, вона заспокоює, утихомирює, дарує позитив. Так у нашому садочку «Вишеньки» вихователі провели майстер клас до Дня Соборності України. Вихователь Сотнікова Н.І. провела « Україна в серці кожного» проста та цікава ідея чудовий букет дуже простий у виконані для дошкільників і цікавий. Вихователь Гребінь Н.Т. «Єднання українських земель» патріотичні браслети своїми руками, Під час майстер класу вихователі вклали свої фантазії,настрій разом всі поринули у світ творчості вдало опанували техніку плетіння та ділилися своїми враженнями та майстерністю. В результаті вийшли синьо-жовті браслети - символи любові до Батьківщини. Діти отримавши такі патріотичні браслети в подарунок від вихователів були дуже раді .Також вихователь Сергеєва С.О. провела вікторину «Велична Україна» з дітьми старшої групи у якій також взяли участь вихователі. Метою стало закріплення знань дітей та дорослих про Україну: символіку, історичне минуле, козаків, сучасну історію, традиції; виховували патріотизм та любов до України, шанобливе ставлення до історичного минулого та культурних надбань українців.