Ходорівська міська територіальна громада

Вітаємо працівників енергетичної інфраструктури з їх професійним святом.

Дата: 22.12.2022 09:10

Сьогодні,  22 грудня відзначається професійне свято людей, які зараз роблять усе можливе, щоб у будинку кожного українця було світло — День енергетика України.

Зазначимо, що традиція святкування цього дня з’явилася ще наприкінці 80-х, проте офіційно свято з’явилося лише 1993 року. Згідно з Указом Президента України №522/93 на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості країни 22 грудня стало святом усіх енергетиків.

У такий непростий час, коли російська армія обстрілює енергетичну інфраструктуру України, ці люди, незважаючи ні на що, працюють і роблять все можливе, щоб у наших будинках було світло.

З нагоди професійного свята, щиросердечно вітаємо працівників енергетичної сфери з їх професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, щастя . процвітання.