Ходорівська міська територіальна громада

Слова подяки від військового капелана Православної Церкви України о. Михайла Василюка

Дата: 21.12.2022 14:42

Висловлюємо велику подяку меру міста Ходорів Коцовському Олегу Теодоровичу за гарну справу - відновлене дорожнє покриття по вулиці героя Небесної Сотні Романа Точина (раніше Стрийська). Крім того, охайно був прокладений тротуар, який багато років лежав зарослий травою. Нехай Бог  Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

З глибокою повагою військовий капелан Православної Церкви України о. Михайло Василюк та жителі вулиці Героя України Романа Точина.

Олег Коцовський, міський голова: «Щиро дякую. Це  подяка за спільну роботу  разом з фахівцями міськради, депутатським корпусом та  виконавчим комітетом. Передаємо вітання військовому капелану о.Михайлу та найщиріші побажання  в Новому році під мирним небом України!»