Ходорівська міська територіальна громада

Святий МИКОЛАЮ!!!!    Діти просять МИРУ!!!Почуй їх молитву щиру!!!

Дата: 19.12.2022 09:29

«Я кожний день молюся, щоб був мир в Україні, щоб всі захисники повернулися додому. Я мрію, щоб не було повітряних тривог", – написав шестирічний Макс і більше нічого не попросив у Миколая.

"Прошу в тебе миру для всієї України. Принеси подарунки всім дітям, які зараз страждають. Верни всіх військових додому живими і здоровими". Катруся, 6 років.

"Я увесь рік був слухняний. Тому, хочу попросити подарунок. Дуже хочеться, щоб закінчилася війна і мій дядько повернувся додому". Іван 5 років.

"Я дуже хочу повернутися у мирний дім". Вероніка 4 років.

Так, мабуть цього року і діти, і дорослі мають основне побажання до Святого Миколая – мир та закінчення війни. Не просто закінчення, а закінчення перемогою, як ось наприклад, пише дванадцятирічний Максим: "… я хочу нам якнайшвидшої перемоги, миру і щоб люди не гинули. Мій тато служить в ЗСУ і я його дуже чекаю".