Придбано житло для дітей позбавлених батьківського піклування.

Дата: 16.12.2022 14:15

На кінець такого важкого для кожного українця року наша громада,незважаючи на всі труднощі,має гарну новину: для ще однієї особи з числа дітей,позбавлених батьківського піклування придбано житло.За бажанням дівчини квартиру куплено у м.Івано-Франківськ.Реалізація права дитини,позбавленої батьківського піклування на забезпечення власним житлом стала можливим завдяки коштам субвенції з державного бюджету виділеним Ходорівській громаді у 2021. За кошти вказаної субвенції  нам вдалось забезпечити власним житлом дев’ятеро осіб з числа дітей-сиріт,дітей,позбавлених батьківського піклування за період 2021-2022 рр. Нехай кожній дитині щастить у новому помешканні під мирним небом нашої України.