Cвято - вистава «Крижане серце».

Дата: 16.12.2022 14:07

Напередодні Дня святого Миколая на льодовій арені м.Новояворівськ для дітей організували свято - виставу «Крижане серце».

Глядачами стали діти-сироти,діти,позбавлені батьківського піклування,діти,які перебувають у складних життєвих обставинах,діти військовослужбовців,які загинули під час війни.

Дітки Ходорівської громади також відвідали святкову виставу та отримали заряд позитивних емоцій.Опісля дійства дітям роздали солодкі подарунки,пригостили смачненькими стравами та піцою.

Ходорівська міська рада висловлює подяку за сприяння у поїздці наших дітей керівництву Стрийської районної державної адміністрації, начальнику служби у справах дітей Стрийської районної державної адміністрації Зорині Цибульській та спеціалісту служби Лесі Вінтонів.