Відбулись урочистості до дня Волонтера та Збройних Сил України.

Дата: 09.12.2022 15:12

6 грудня, в палаці культури відбувся концерт до дня Волонтера та Збройних Сил України. Щирими оплесками усі присутні привітали наших гостей, які захищають нашу землю. Зі словами вдячності та привітаннями зі святом виступила секретар міської ради Марія Гавінська, також отець Декан Микола помолився з  присутніми за усіх захисників, які обороняють нашу Батьківщину від російсько-путінської агресії. Для наших захисників виступили учні ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з чудовими віршами та піснями, також з чудовими танцями виступив народний аматорський ансамбль танцю "Наддністрянка", співав народний аматорський дівочий вокальний ансамбль "Ромашка", та солісти Палацу Культури Кутна Ілона та Костур Назар.
Низький уклін волонтерам, волонтерським організаціям та нашим захисникам вітчизни.
Разом до перемоги!
Слава Україні!