Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 08:54

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати усіх рівнів, старости старостинських округів, члени виконавчого комітету, працівники апарату органу місцевого самоврядування.

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання –   побудувати Українську державу європейського зразка.  Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт об’єднаної територіальної громади.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків.

Нехай  Ваш  досвід, сумлінне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, особливо у цей важкий  для України час, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот. Вірю, що у цій справедливій визвольній боротьбі із російським агресором ми здобудемо переконливу перемогу, відновимо Українську державність на тимчасово окупованих територіях.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !

СЛАВА  УКРАЇНІ !

Голова Ходорівської міської

територіальної громади                                                                                                       Олег Коцовський