Навчальні заклади Ходорівської громади долучилися до руху "Ялинки перемоги"

Дата: 06.12.2022 14:55

Аби зробити новорічні та різдвяні свята для наших воїнів – захисників по – домашньому затишними та віддячити їм за те, що борються за мир та спокій на рідній землі, цьогоріч проходить у Львівській області акція «Ялинки Перемоги»

Освітяни та учні нашої громади підтримала ініціативу Департаменту освіти й науки Львівської ОВА та взяла участь у цій акції.

Із захопленням та натхненням школярі виготовляли прикраси для ялинки на патріотичну тематику. Бажання дітей потішити наших захисників було таким великим, що їх не зупинила навіть відсутність світла. На допомогу прийшли винахідливість і наполегливість учнів та вчителів.

Сподіваємось, що іграшки, виготовлені дітьми, подарують нашим воїнам у гарячих точках справжній домашній затишок та святковий настрій, а побажання, які додали до прикрас учні та педагоги, піднімуть настрій.

Дякуємо Вам , наші дорогі захисники, за те, що оберігаєте наш спокій.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!