Дякуємо,що захищаєш! У школі с.Вовчатичі відбулася хвилююча зустріч із колишнім учнем, військовослужбовцем Ярославом Орлутою.

Дата: 06.12.2022 14:28

Такими словами у шкільній капличці св. Полікарпа з нагоди Дня Збройних Сил України з благословення отця-декана Миколи Прунака розпочалася хвилююча зустріч із колишнім учнем нашої школи, а теперішнім військовослужбовцем, Ярославом Орлутою. Отець Микола разом із учнями, вчителями і працівниками школи помолилися за здоров'я і Божу опіку для військовослужбовців - випускників школи та жителів Вовчатич, та усіх, хто служить в лавах ЗСУ. У молитві згадали і полеглих воїнів, які віддали життя за Україну та українців.

Зі зворушливими словами подяки і щирими вітаннями із професійним святом до пана Ярослава, а в його особі і до всіх наших захисників, звернулися учениці. На згадку про зустріч і спільну молитву дівчатка подарували пану Ярославу власні малюнки, розмальовки, ангелика-охоронця та збірник українських патріотичних пісень.

Нікого не залишили байдужими слова пісні у виконанні Насті Петрової, яка приїхала до нас із Харкова. Настя співала для нашого гостя, усіх військових, для рідного брата і батьків, які також служать в ЗСУ.

Ви зараз не прості захисники,

Ви - гідні патріоти України.

Ми перед вами вічні боржники -

Ви стільки робите для кожної родини!

СЛАВА БОГУ!

СЛАВА УКРАЇНІ!