Уряд продовжив на один місяць дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації

Дата: 05.12.2022 15:22

Кабінет Міністрів України продовжив на один місяць дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих раніше військовозобов’язаним рішеннями Міністерства економіки.

«Ми автоматично продовжуємо термін дії відстрочок, наданих раніше і термін яких не сплив. Рішення дозволить забезпечити умови для безперебійної роботи підприємств, критично важливих для функціонування економіки, а також тих, що виконують мобзавдання, державних установ, органів місцевого самоврядування тощо», — зазначила Перший віцепрем’єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.