Перукар КУ "Центр надання соціальних послуг" Ходорівської міської ради надає перукарські послуги на платній та безоплатній основі

Дата: 05.12.2022 10:16

Скористатить послугами перукаря можуть одинокі (одиноко проживаючі) громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, а також особи/сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, що проживають на території Ходорівської міської територіальної громади.

Перукарські послуги надаються на платній основі за пільговими цінами для пенсіонерів, інвалідів І та ІІ групи, інвалідів війни та ветеранів війни. Безоплатно обслуговуються перукарем одинокі особи вищевказаних категорій.

Тарифи на платні послуги: чоловіча стрижка – 31.00 грн., жіноча стрижка – 36.00 грн.

Також жителі громади, які не можуть пересуватися за межі будинку можуть скористатися послугою перукаря на дім.

Ціна жіночої стрижки на дому – 46.00 грн., ціна чоловічої стрижки на дому- 40.00 грн.

Для того, щоб отримати послуги перукаря необхідно мати з собою такі документи:

копія паспорт;

ідентифікаційний номер;

пенсійне посвідчення;

довідка МСЕК (за наявності);

посвідчення ветерана праці (за наявності);

посвідчення ветерана війни (за наявності);

посвідчення громадян, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи ( за наявності).