До дня Св. Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС», який проходитиме з 1 по 19 грудня.

Дата: 02.12.2022 09:26

Учасниками конкурсу є діти віком до 14 років включно.
 Вимоги до конкурсних робіт:
- Від кожного учасника приймається одна робота, яка не повертається. Кількість робіт від одного учасника не обмежено. Малюнок має бути виконаний власноруч, без допомоги інших осіб. Колективні роботи не розглядаються.
- На титульній стороні малюнку в правому нижньому кутку необхідно вказати українською мовою друкованими літерами: ім’я та прізвище автора, його вік, населений пункт, назву малюнка.
- Зі зворотної сторони роботи слід вказати контактний телефон одного з батьків, (за наявності) ПІБ викладача (керівника гуртка тощо), навчальний заклад.
Терміни проведення:
🔸 1 – 15 грудня – оголошення конкурсу та отримання робіт від учасників;
🔸 16 – 18 грудня – визначення авторів кращих робіт;
🔸 19 грудня – нагородження переможців конкурсу.
 Оцінка робіт здійснюється за такими критеріями:
- тематична відповідність;
- творчий підхід;
- оригінальне рішення в розкритті теми конкурсу.
Заохочення переможців конкурсу: автори десяти кращих робіт отримають від МВС України подарунки.
Беручи участь у конкурсі, його учасники погоджуються, що в разі виграшу їхні імена та малюнки можуть бути оприлюднені та використані МВС на офіційному сайті міністерства, соціальних мережах, а також у ЗМІ. Таке використання є безплатним і жодним чином не відшкодовується.
 Надіслати роботу на конкурс можна на електронну адресу: konkurs_mvs@i.ua