Ходорівська міська територіальна громада

Згуртована робота є підтвердженням великого бажання жителів села Вовчатичі жити під мирним небом вільної України.

Дата: 01.12.2022 12:17

Війна у ХХІ столітті ніяк не вкладається у свідомості мирного населення світу… Але вона триває з лютого 2022 року до сьогодні на території нашої України.

З початку війни колектив ЗЗСО І – ІІ ст. № 13 с. Вовчатичі підтримує наших захисників на фронті. Напередодні Дня Збройних сил України у закладі освіти традиційно проходить акція «З любовꞌю до солдата».

Цього року учні , учителі, технічні працівники, батьки та жителі с. Вовчатичі зібрали для наших захисників продукти харчування: вареники, пиріжки, булочки, пампушки, печиво, чай , каву, шоколадки, цукерки, мед та багато іншого. Крім того, вирішили подбати про комфорт і тепло наших героїв, тому принесли 200 пар теплих шкарпеток, листівки для взуття та термобілизну.

Школярі приготували листівки – обереги, у яких написали свої побажання тим, хто захищає нас на фронті.

Вертайтесь, рідненькі, живими!

Хай янголи вас захищають,

Своїми крилами святими

Від зброї ворожої закривають…

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору допомоги для наших захисників!