Щира подяка організації Polska Misja Medyczna за допомогу !!

Дата: 29.11.2022 09:08

Колектив КНП "Ходорівська міська лікарня" затверджує свою повагу та висловлює щиру подяку організації Polska Misja Medyczna за підтримку медичної галузі нашої громади. Завдяки кропіткій роботі наших друзів та колег з Польщі, ми отримали 2 нових та сучасних електрокардіографа (EKG BTL-08 MT PLUS), 2 монітори пацієнта (BT-770), 2 потужних хірургічних відсмоктувача Італійського виробництва (Ca-Mi New Hospivac), велику кількість одноразових наборів для обробки та накладання пов'язки на рану, нітрилові одноразові рукавиці, партію бетадин йоду, та медичні маски. Варто зазначити що раніше Polska Misja Medyczna передала нашій лікарні сучасний апарат штучної вентиляції легень. Ми вкотре висловлюємо слова вдячності представникам організації за постійну співпрацю, надійність та чесність. Щиро віримо, що складний час загартовує спільну дружбу та закладає міцний фундамент для подальшого процвітання.