Прикрашаємо "Ялинки Перемоги"!

Дата: 25.11.2022 08:46

Шановні освітяни, учні, батьки!
До нас звернулися волонтери з проханням підготувати 100 комплектів ялинкових прикрас, виготовлених власноруч дітьми Львівщини. Прикраси призначені для оздоблення ялинок наших захисників на передовій.
Іграшки виготовлені дітьми подарують нашим захисникам у гарячих точках справжній домашній затишок та святковий настрій.
Тому ми започатковуємо рух «Ялинки Перемоги»!
Запрошуємо долучатися школи, садочки, заклади професійної освіти та позашкілля Львівщини!
Умови участі дуже прості:
Підготуйте від закладу 1 повний комплект прикрас для ялинки та привезіть його у департамент освіти не пізніше 2 грудня.
Можна доповнити ваші комплекти дитячими малюнками з привітаннями захисникам.
Ми через волонтерів передамо іграшки бійцям.
 Важливо:
Іграшки мають бути компактними, не зі скла.
⠀Обіцяємо, по можливості, надати фотозвіти
⠀Також пропонуємо запалити Ялинки Перемоги і в закладах освіти області. Прикрасимо наші пухнасті красуні тематичними іграшками, які стосуються Перемоги.
А що вийшло – неодмінно продемонструємо на фото!
⠀Контактна особа руху «Ялинки Перемоги»: Ореслава Хомик