Ходорівська міська територіальна громада

Державний портал «Діти війни»

Дата: 21.11.2022 15:29

В Україні діє інформаційна кампанія «Діти війни», яка реалізується спільно з проєктом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGE).

За дорученням Офісу Президента України Міністерством реінтеграції та Національним інформаційним бюро створено державний портал розшуку дітей «Діти війни», метою якого є сприяти пошуку дітей, визволенню їх із місць примусового переміщення чи депортації.

На порталі можна повідомити про дітей, які загубилися,  про факт депортації, примусову зміну громадянства та документів дитини та інші злочини, скоєні проти неповнолітніх.

Портал https://childrenofwar.gov.ua