Андрій Йордовський, наш випускник-відмінник,  отримав нагороду від Львівської обласної ради

Дата: 18.11.2022 08:50

Фото без описуУ Львівській обласній раді 17 листопада урочисто нагородили 87 випускників закладів загальної середньої освіти області, які за результатами національного мультипредметного тестування у 2022 році отримали максимальну кількість балів – 600.

Війна не завадила українським дітям продемонструвати високий рівень знань і скласти іспити на відмінно. 1425 учасників й учасниць НМТ Львівщини, а це найбільше з усіх областей України, склали випробування з максимальною кількістю балів. Серед них і наш випускник-відмінник Андрій Йордовський. Пишаємося!

До нагородження подяками найуспішніших випускників запросили начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького, заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода, директора департаменту освіти і науки ЛОВА Олега Паску. Окрім подяк, випускників нагородили також грошовими винагородами.

Вітаємо нашу талановиту молодь! Ви – майбутнє України! Бажаємо успішної кар’єри і не зупинятися на існуючих здобутках. Миру всім нам! Слава Україні!