В громаді виготовлятимуть окопні свічки. Підтримайте ініціативу!
Ініціатива у прагненні допомогти нашим військовим і покращити умови їхнього перебування на фронті, особливо в холодний осінньо-зимовий період, спонукала до виготовлення "окопних свічок". Це саморобні засоби для швидкого розпалювання і підтримання відкритого вогню. Основою таких "свічок" є бляшанки з-під консерв, картон і віск чи парафін.
Одна баночка "свічки" активно горить приблизно 3 години. За її допомогою при нульовій температурі повітря можна закип'ятити 1 літр води орієнтовно за 25 хвилин. Її важко загасити вітром, не боїться вологи, легко вміщується в кишеню. Окрім того, таку "свічку" можна запалювати не один раз.
У польових умовах, в холодних приміщеннях і бліндажах її використовують для підігріву чи приготування їжі у невеликих ємностях, щоб розпалити вогнище з сирої деревини, для обігріву невеликих приміщень та й просто, щоб погріти руки.
Підтримайте ініціативу!