Вітання з Днем Незалежності Республіки Польща!

Дата: 11.11.2022 09:37

Фото без описуЩиро вітаємо польських побратимів з Гміни Стравчин Кєлецького повіту Свєнтокшинського воєводства  та весь польський  народ  з великим святом – 104-м Днем Незалежності Польщі!

11 листопада 1918 року – визначна дата, яка започаткувала нову епоху відродження незалежної польської держави. Польський народ століттями боровся за відновлення своєї незалежності. Завдяки незламності духу, патріотичній єдності, згуртованості та наполегливій праці, польський народ не лише відродив свою країну, а й пройшовши складний шлях трансформації, зумів створити сучасну демократичну європейську державу.

Сьогодні ми добре відчуваємо, як важливо мати гарного сусіда, надійного друга та партнера для України. Таким партнером, який готовий підставити своє дружнє плече, є  для нас Республіка Польща.

З цією країною мешканців Ходорівщини  вже не один рік пов'язують партнерські стосунки. Особливу підтримку ми відчуваємо зараз,  у не простий для нас час.

Ми високо цінуємо солідарність та допомогу, яку Польща надає Україні у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності  та сподіваємось, що ми будемо разом до перемоги .

З Днем Незалежності, друзі!

Бажаємо миру, щастя у кожному домі, непохитності духу та великих звершень, заради розвитку незалежної Польщі та  добробуту її народу.