До уваги ВПО! Завтра в Ходорові для вас працюватиме «Угорська екуменічна служба  допомоги»

Дата: 09.11.2022 16:39

Фото без опису10 листопада 2022 р. у м.Ходорів в приміщенні ЦНАП з 10:00 до  17:00 год. працюватиме громадська організація  «Угорська екуменічна служба  допомоги» для реєстрації на отримання фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам. Сума виплати складає 6660 грн. на кожного члена домогосподарства(одноразова виплата за 3 місяці, по 2220 грн. за місяць).

Угорська екуменічна служба допомоги (надалі - НІА, служба допомоги) заснована в 1991 році та є однією з найбільших, міжнародно визнаних благодійних організацій в Угорщині. У зв'язку із повномасштабною військовою агресією Російської Федерації проти України, вбивством росіянами мирних мешканців та завданню значної шкоди Україні, НІА від початку війни надає допомогу внутрішньо переміщеним особам та соціально-незахищеним верствам населення.

Одним із напрямків роботи Угорської екуменічної служби допомоги є надання фінансової допомоги ВПО у Львівській та Івано-Франківській областях в межах програми "Cash". У межах проєкту "Addressing the immediate multi-sectoral humanitarian needs for IDPs and conflict-affected population inside Ukraine" попередньо вже надано фінансову допомогу у розмірі 6660 гривень (3 місяці по 2220 грн.) понад 4 тис. особам у вигляді виплат через Western Union.