Ходорівська міська територіальна громада

Прийнято присягу на вірність народу України

Дата: 07.11.2022 09:31

У неділю, 06 листопада 2022 року  Добровольче формування Ходорівської територіальної громади прийняло урочисту присягу на вірність народу України та громади зокрема. З словами вітання до учасників добровольчого формування звернувся голова Ходорівської міської територіальної громади Олег Коцовський, представник першого відділення Стрийського РТКЦ та СП Олег Вовк, отець Святослав Паньків. Музичний супровід заходу здійснювався аматорським художнім колективом «Візерунки».

Дякуємо нашим захисника! Мужності, сили, міцного здоров’я та Божого благословення.