Навчальні заклади Ходорівської МТГ отримали 16 ноутбуків «Chromebook» для забезпечення потреб педагогічних працівників.
Дата: 07.11.2022 09:00
Кількість переглядів: 733
Наталія Калинець, керівник відділу освіти, молоді та спорту Ходорівської МТГ, передала 16 хромбуків для педагогів ЗЗСО, які громада отримала завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України, компанії Google і Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) та координації з боку департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.
У таких умовах, в котрих працює сьогодні вчитель, така техніка є невід’ємною частиною навчального процесу