Про скликання чергового  засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

Дата: 04.11.2022 09:45

ХОДОРІВСЬКОГО  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  “02” листопада  2022 року №  3/206

На підставі ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

розпоряджаюсь:

Скликати 12    чергове засідання виконавчого комітету Ходорівської  міської ради 10 листопада  2022 року  о 10.00 годині  за адресою: м. Ходорів, вул. М. Грушевського, 29.

Олег КОЦОВСЬКИЙ

вик.  Абрамів Л.С.

т.0969827922

Порядок денний засідання

виконавчого комітету Ходорівської міської ради

від 10.11.2022 року

1. Про внесення змін до бюджету Ходорівської міської ради на 2022 рік.

(доповідає Глушко І.Я.)

2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

(доповідає Глушко І.Я.)

4.Про  внесення змін  до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради №101 від 07.07.2022 року «Про передачу матеріальних цінностей військовій частині 3002 Національної Гвардії  України»

5.Про передачу матеріальних цінностей військовій частині А 7077

(доповідає Глушко І.Я.)

6.Про затвердження подання про доцільність призначення опікуна.

(доповідає Дитиняк М.Р.)

7.Про прийняття на обслуговування у КУ «Центр надання соціальних послуг» Ходорівської міської ради Львівської області одиноких непрацездатних громадян та громадян, що проживають самотньо

( доповідає Клапко Х.С.)

8. Про надання дозволу неповнолітньому на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку. (доповідає Герич О. С.)

9.Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки на імя малолітньої дитини.                                     (доповідає Герич О.С.)

10.Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав Мочарської В.В.            (доповідає Герич О.С.)

11.Про затвердження подання органу опіки та піклування щодо доцільності призначення Марківа Р.М. піклувальником над неповнолітніми дітьми.

(доповідає Герич О.С.)

12.Про надання Панат Н.І. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.                    (доповідає Герич О.С.)

13.Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав.                                       (доповідає Герич О.)

14. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання

«Мати-героїня» Когут Г.Й.    (доповідає Герич О.)

15. Про підписання Договору про налагодження партнерських відносин і співпраці між Ходорівською міською радою Стрийського району Львівської області та Хотінською селищною радою Сумського району Сумської області                                                      (доповідає Гавінська М.Д.)

16.Про затвердження ПКД.( 3)

( доповідає Батирняк А.П.)

17.Про дозвіл на виготовлення ПКД.

( доповідає Батирняк А.П.)

18.Про зняття з квартирного обліку.

( доповідає Батирнняк)

19.Про видалення зелених насаджень

( доповідає Батирнняк)

20.Про надання матеріальної допомоги мешканцям Ходорівської ТГ.

( доповідає Абрамів Л.С.)

21.Про надання грошової адресної допомоги  інвалідам по зору.

( доповідає Абрамів Л.С.)

22.Різне.