Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дітей виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Дата: 03.11.2022 10:27

02.11. відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дітей.На розгляд було винесено 6 питань : щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав,щодо надання дозволів на укладення договору купівлі продажу будинку та земельної ділянки,а також проведена бесіда із сім’єю,яка перебуває на обліку як такі,що знаходяться у складних життєвих обставинах. За результатами розгляду питань,заслухавши пояснення сторін та діючи виключно у найкращих інтересах дітей комісія прийняла рішення відповідно до норм законодавства.