Ходорівська міська територіальна громада

Жителі Стрийщини, відсьогодні, 31 жовтня, почнуть застосовувати графіки погодинного відключення електроенергії.

Дата: 31.10.2022 09:50

Ці графіки запроваджують в усій країні.

Такі відключення необхідні, щоб запобігти порушенням режиму роботи енергосистеми України внаслідок дефіциту електричної потужності.

Час та групи споживачів у погодинних відключеннях відрізняються від графіка аварійних відключень.

Ознайомитися з графіками погодинного відключення електроенергії можна на сайті

Львівобленерго: https://poweroff.loe.lviv.ua/

Зверніть увагу, що графіки погодинних вимкнень можуть застосовувати не в повному обсязі.

Вказаний час відключень може збільшуватись на одну годину – через необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань.

Під час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог, тому це теж може збільшити перерву в електропостачанні.