Дата: 28.10.2022 11:12

_/підпис/______ Коцовський О.Т.

26.10.2022 року

Протокол № 12

26.10.2022 року                                                                                         м.Ходорів

11: 00 год.

Головував  - А.П. Батирняк – заступник голови комісії ТЕБ та НС;

Присутні:

Члени комісії:

І.Я.Глушко - начальник відділу фінансів виконавчого комітету Ходорівської міської ради.І.Б. Закорчемний - начальник юридичного відділу виконавчого комітету Ходорівської міської ради. Т.В. Швед- директор МКП «Ринок». О.П.Сорока – начальник відділу з питань ЦЗ виконавчого комітету Ходорівської міської ради.А.М.Глушко - керівник відділу культури туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради. Н.І.Калинець - керівник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради. Г.О.Кравчук - директор КП “Ходорівського управління житлово-комунального господарства”. О.М. Цап – директор КП «Ходорівводоканал». Н.Я. Баторик – директор КНП «Ходорівська міська лікарня».

Запрошені:

М.Д. Гавінська – секретар міської ради;

Я.М. Костур – заступник голови.

Порядок денний:

2.Про організацію пунктів для обігріву населення  в період надзвичайних ситуацій  під час воєнного стану.

Слухали:   1. Про придбання альтернативного електроживлення для КНП «Ходорівська міська лікарня»;

2.Про організацію пунктів для обігріву населення  в період надзвичайних ситуацій  під час воєнного стану

Доповідали:

Н.Я.Баторик :   В КНП «Ходорівська міська лікарня» функціонує два операційні блоки, відділення інтенсивної терапії та реанімації, хірургічне та терапевтичне відділення, які надають повноцінну цілодобову допомогу населенню. Зрозуміло, що перебої з електропостачанням внаслідок аварійних відключень у будь який час доби матимуть незворотні наслідки та спричинять загрозу життю і здоров’ю  людей . Наявність джерела резервного живлення допоможе забезпечити оперативне реагування на будь які критичні ситуації викликані втратою електроенергії. Окрім цього особливу стурбованість викликає наближення зимового періоду. За допомогою дизельного генератора у нас буде можливість дотримуватися температурного режиму навіть за відсутності електропостачання, що є критично важливим як для пацієнтів так і для збереження медичних препаратів, вакцин, роботи кухні, та стерилізаційної.

З метою уникнення надзвичайної ситуації, яка загрожуватиме життю і

здоров’ю людей, особливо в період російської агресії, прошу Вас терміново розглянути можливість виділення коштів та посприяти у терміновому придбанні дизельного генератора потужністю 60-100 кВт.

А.Батирняк:  Окрім придбання генератора в КНП «Ходорівська міська лікарня» необхідно терміново влаштувати пункти обігріву для населення  та забезпечити їх необхідними  приладами обігріву (буржуйками), засобами освітлення та необхідними продуктами харчування.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради  комісія

ВИРІШИЛА:

1.Директору КНП «Ходорівська міська лікарня» Н.Баторику, з метою уникнення  надзвичайної ситуації , що загрожує життю та здоров’ю пацієнтів КНП «Ходорівська міська лікарня» , терміново забезпечити придбання  дизельного генератора потужністю 60-100 кВт, у межах  норм, визначених законодавством.

2. Управлінню фінансів Ходорівської міської ради невідкладно вирішити питання виділення  коштів  на придбання генератора для забезпечення КНП «Ходорівська міська лікарня» альтернативним електроживленням;

3.Ходорівській міській раді разом з балансоутримувачами приміщень влаштувати пункти для обігріву людей, а саме:

В 1) - корпусі №1 КНП «Ходорівська  міська лікарня»;  вул. БХмельницького,63 - 400 чол, опалення централізоване, котел газовий, проводиться закупівля дизельного електрогенератора:

2)   КНЗ ЗЗСО №2  на вул. Замкова,1 – 300 чол. Опалення пічне газове;

3)  КНЗ ЗЗСО №3, корпус №2 на вул.  Грушевського,15,- 100 чол. опалення пічне, газове;

4)  Спортзал КНЗ ЗЗСО №1 на вул. Шевченка,23 - 70 чол. Опалення пічне газове ;

5) Актовий зал комунального підприємства «Ходорівське УКГ» вул.Гонти,2 - 50чол., опалення – буржуйка на дровах.

3.1. Балансоутримувачам  приміщень визначити необхідність та потребу у придбанні   приладів обігріву (буржуйок), генераторів, свічок, каганців та необхідного запасу харчування для пунктів обігріву.

3.2  Управлінню фінансів забезпечити фінансовим ресурсом необхідність придбання  засобів для функціонування пунктів обігріву, вказаних у п.3. 1 за потребою.

Секретар комісії                       /підпис/                          Олег Сорока