Презентація Тарасової книги "Мої думки"

Дата: 24.10.2022 09:23

Презентація Тарасової книги "Мої думки"  у Бібліотека Для Дорослих Ходорів  відбулася, попри дві повітряні тривоги поспіль суботнього ранку 22 жовтня.

Чудова зустріч, чудові люди, чудові емоції, які залишаться у пам'яті.

Ще один крок синових думок назустріч людям, ще один злет його мрії під номером два у списку мрій.

Ще один день, який наближає нас до перемоги - першої мрії Тарас Матвіїв , нашої спільної перемоги!

Ще один наш поступ вперед. Попри невгамовний біль втрати ми рухаємося, замість плакати й скніти. Бо таким був і до цього закликав наш Тарас - жити, а не скніти!

Тому мусимо, щоб не розчаровувати, щоб бути гідними нашого ангела.

Дякуємо усім, хто з нами крок за кроком, хто підтримує й допомагає, хто надихає і вірить, хто любить. Тепер ви - наша опора. Кожна ваша усмішка, кожне тепле слово, щирі обійми й простягнута рука - це той вияв Любові, про яку писав і мріяв наш син.

Це наша власна боротьба: продовжувати сина, втілювати його мрії, не зламатися, не втратити віри, не опиратися життю.

Дякуємо за запрошення й обіймаємо серцем усіх працівників бібліотеки, присутніх духовних осіб, учасників презентації - читців, музикантів, співаків, гостей, які зробили цю подію теплою й по-родинному затишною. Господнього благословення кожному з вас, дорогі друзі!