Допомога по вагітності та пологах від Фонду соцстраху складає понад 40 тис грн.

Дата: 18.10.2022 16:09

Упродовж 9 місяців 2022 року понад 8 тисяч українок звернулись до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області за допомогою по вагітності та пологах.

Середній  розмір такої допомоги у Львівській області - 40,4 тисяч гривень, що на 5,7 тисяч гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Управління Фонду у Львівській області продовжує здійснювати фінансування допомоги по вагітності та пологах попри умови дії правового режиму воєнного стану, неможливості окремих роботодавців опрацьовувати електронні листки непрацездатності своїх працівниць та у випадках  виїзду застрахованих осіб за межі України.

Як отримати допомогу по вагітності та пологах – читайте тут.?