ВІТАННЯ  ВЕТЕРАНА  УПА  Володимири Білінської

Дата: 15.10.2022 13:48

Фото без опису14 жовтня Покрова Пресвятої Богородиці – свято для всіх людей, а особливо для українців, бо це і день створення Української Повстанської Армії, День українського козацтва. І звичайно - це свято є особливим для тих, хто сьогодні зі зброєю в руках боронить нашу землю від ворога на сході України. Також цього дня ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю.  Це – ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стала символом людського духу і відваги.

З нагоди цього свята від імені голови Ходорівської міської ради Олега Коцовського Олега,  працівники центру надання соціальних послуг Ходорівської міської ради Христина Клапко та Василь Богун привітали ветерана УПА Білінську Володимиру Семенівну, жительку м. Ходорова та щиро побажали   міцного здоров’я, Божої ласки та покровительства  Пресвятої Богородиці!