Ходорівська міська територіальна громада

Тренінг з домедичної допомоги для працівників КУ «ЦНСП» Ходорівської міської ради

Дата: 13.10.2022 12:09

Перша домедична допомога є не тільки запорукою успішного подальшого лікування, а найчастіше й фактором порятунку людського життя. Бувають ситуації, коли найпростіші дії, виконані швидко і правильно, рятують життя.

Саме тому, так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротші терміни надати першу невідкладну допомогу тим, хто ії потребує, а інколи й сама собі. Заняття з домедичної допомоги для працівників відділення соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Ходорівської міської ради провів лікар-інтер КНП «Ходорівська міська лікарня», учасник Молодіжної ради при Ходорівській міській раді Іван-Станіслав Духній.

Соціальні працівники отримали поради для надання першої домедичної допомоги, які зможуть використати при необхідності, адже категорія людей, яким вони надають послуги - це особи похилого віку та особи з інвалідністю, які проживають не лише в Ходорові, а й у віддалених населених пунктах громади, і щоб дістатись до них медикам швидкої, потрібен час, а миттєві дії тих, хто є поруч , можуть врятувати життя.