Залишилось 3 дні для подачі заявки для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів)

Дата: 06.10.2022 14:58

Безкоштовне отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) можливе завдяки сприянню Продовольчої та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Рукави місткістю 200 тонн. Загалом є 30 000 поліетиленових зернових рукавів. Наголошуємо, що прийом заявок завершується 9 жовтня 2022 року.

Засоби зберігання зерна зможуть отримати агровиробники: юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП), які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих.

Основні вимоги до учасників програми:

-площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до 10 000 га;

-використання отриманих рукавів виключно для зберігання власно- вирощеної продукції;

-розташування оброблювальних земель на підконтрольних уряду територіях України;

-самостійний вивіз рукавів зі складів у своїй області.

«Звертаю увагу, що заявки подаються лише через систему Державного аграрного реєстру (ДАР). Для цього необхідно зареєструватись в ДАР і обрати серед усіх доступних програм підтримки програму під назвою «отримання гуманітарної допомоги від ФАО у вигляді тимчасових засобів зберігання сільськогосподарської продукції (рукавів)», - наголосила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Людмила Гончаренко.