У школі імені Героя України Романа Точина пройшли практичні заняття з військово-патріотичного виховання.

Дата: 06.10.2022 10:28

З метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, формування національної свідомості та самосвідомості, відданості служінню Батьківщині, підвищення інтересу до вивчення предмета «Захист України» для учнів 10-11 класів ЗЗСО імені Героя України Романа Точина ройшли практичні заняття з військово-патріотичного виховання.

Педагогами школи Мацьком Михайлом Богдановичем та Вахулою Богданом Степановичем проведено навчальне заняття з тактичної медицини ( домедична допомога в умовах бойових дій).

Урок традиційно розпочався з гімну УПА.

Учні знайомилися з вмістом і призначенням вмісту аптечки та із іншими засобами індивідуального захисту.

Тренувалися накладати турнікет, ізраїльський бандаж, бандажування осколкових поранень, тиснучу пов'язку на поранення в шию, уважно переглядали навчальний фільм з цієї тематики.

Наступний урок провели за підтримки досвідчених військових з Національної гвардії України по практичному вивченню стрілецького озброєння.

Учні дізнались правила поведінки зі зброєю, позиції для стрільби, потренувались розбирати та збирати автомат. Юнаки та дівчата показали свою силу, витримку та вправність.

І надалі школою планується проводити такі уроки для отримання практичних навичок для молоді.

Адміністрація школи висловлює щиру подяку військовим Національної гвардії України та згаданим вчителям за організацію та проведення практичних занять з військово - патріотичного виховання.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!Слава нашим захисникам! Слава Україні!