Оголошення по проведення конкурсу на посаду директора ДНЗ «Веселка» Ходорівської міської ради Львівської області

Дата: 06.10.2022 09:17

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської  міської ради оголошує конкурс на посаду директора ДНЗ «Веселка», що знаходиться  за адресою: 81726, Львівська область, Жидачівський район, с.Жирова, вул. Нова, 8.

Найменування посади: Директор комунального дошкільного навчального закладу дитячого садка «Веселка» Ходорівської міської ради Львівської області.

Умови оплати праці:  посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів та коефіцієнтів з оплати праці установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами); наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (зі змінами).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

-         Громадянство України;

-         Володіння державною мовою;

-         Вища освіта, не нижче ступеня бакалавра;

-         Стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

-         Організаторські здібності;

-         Фізичний і психічний стан осіб не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків;

-    Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

Порядок подання документів:

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

1.Заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2.Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3.Копія паспорта громадянина України;

4.Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня бакалавра;

5.Документ, що підтверджує володіння державною мовою;

6.Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;

7.Довідка про відсутність судимості;

8.Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

10. Можна подати інші документи, які підтверджуватимуть професійні  та/або моральні   якості.

Неподання всіх вищезазначених документів тягне за собою рішення конкурсної комісії про недопущення до участі у конкурсі.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді особисто або надсилаються поштою у визначений в оголошенні строк.

Документи подаються у відділ освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради до 17.00 год 6 листопада 2022 року (включно) за адресою: м.Ходорів, вул.Львівска, 39 (ІІ поверх).

Етапи проведення конкурсу:
  - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
 - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (до 5 робочих днів);
 - проведення конкурсного відбору;

- визначення переможця конкурсу (до 2 робочих днів);

- оприлюднення результатів конкурсу.

Початок конкурсного відбору – 6.10.2022.

Загальна тривалість конкурсного відбору становить не більше 2 місяців з дня його оголошення.

Про дату проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково.

Відповідальна особа: Олійник Наталія Романівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради, тел. (093) 76-08-901, e-mail: osvitakhodoriv@gmail.com.