Конкурс на здобуття премії імені Б. М. Лятошинського

Дата: 05.10.2022 16:19

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує Конкурс на здобуття премії імені Б. М. Лятошинського

Вказана премія присуджується щороку у січні професійним композиторам – громадянам України, за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості.

На здобуття премії висуваються завершені музичні твори у жанрі академічного музичного мистецтва, які були написані та оприлюднені (виконані) протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за місяць до їх висунення на здобуття премії (зазначити рік описання та оприлюднення).

На здобуття премії не висуваються твори, які вже були відзначені премією або іншими преміями, державними нагородами.

Переможець отримає премію у розмірі 20 тис грн.

Подавати заявки слід до 01 грудня 2022 року !

Детальніше за посиланням  https://arts.gov.ua/3704-2/