Щоб отримати субсидію на гектар чи дотацію на корову через ДАР потрібно пересвідчитись у статусі заявки

Дата: 04.10.2022 10:49

По-перше, вона передбачає бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення у розмірі 3100 гривень на 1 гектар, але не більше 372 000 гривень для одного отримувача.

До теми: Отримати субсидію на одиницю оброблювальних угідь можна через ДАР: як подати заявку.

По-друге, спеціальну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності у розмірі 5300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.

Скористатися програмою можуть громадяни України і юридичні особи, засновниками яких є виключно фізичні особи — громадяни України.

Читайте також: Через Державний аграрний реєстр можна отримати дотацію за утримання корів

Усі подані заявки повинні бути підписані кваліфікованим електронним підписом (КЕП), тільки у цьому разі вони будуть розглянуті фахівцями Укрдержфонду.

Відтак, просимо перевірити статус поданої заявки в розділі кабінету «Мої заявки». Незавершена заявка виділятиметься червоним кольором із статусом «Очікує підписання заявником». У такому випадку потрібно натиснути на кнопку «Переглянути» та керуватись підказками в історії заявки. Після підписання заявки КЕП- вона змінить статус на «Очікує» у розділі «Мої заявки».

Графічна інструкція, як підписати заявку доступна за посиланням https://bit.ly/3fqj2A1?.

«Звертаємо увагу, що усі непідписані КЕП до кінця дня 2 жовтня чернетки заявок повинні були автоматично видалитись із системи. У випадку, якщо ваша заявка була не підписана КЕП, а зараз зникла, просимо оперативно подати заявку повторно та не забудьте її підписати кваліфікованим електронним ключем», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Якщо у вас виникають питання або необхідна консультація, то телефонуйте до департаменту агропромислового розвитку. Також з питаннями щодо реєстрації та подання заявок у ДАР можна звернутись до Контакт-центру: 044 339 92 15, support@dar.gov.ua або до Львівського відділення Укрдержфонду.