Шановні освітяни!

Дата: 30.09.2022 09:50

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Всіх Вас об’єднує головна мета спільної праці — допомагати дітям пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти та обрати вірний життєвий шлях.

Сьогодні наша країна переживає складні часи. В умовах військової агресії росії одним із головних пріоритетних напрямів державної політики є розвиток освіти і науки. Сьогодні ваша робота набуває виняткової важливості. Адже саме на вас покладено велику місію – виховувати громадянина, який всім серцем та душею любить рідну землю і готовий повсякчас боронити її свободу та незалежність.

Я дякую усім освітянам,– тим, хто вчить, виховує і підтримує. Щира пошана і вдячність Вам за невтомну багатолітню працю, за талант, мудрість і високий професіоналізм!

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчого натхнення. Нехай прекрасні усмішки ваших вихованців зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю. Нехай у вашій оселі панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість. Нехай щедрою буде доля, а кожен день повниться новими цілями та перемогами, миру та добра.

З повагою міський голова Олег Коцовський.