Проведено рейд «Ні насильству над дітьми»!

Дата: 30.09.2022 08:57

Фото без описуФото без опису

Коли дитину кривдять, то вона не перестає любити кривдника, але дитина перестає любити себе!

Сьогодні одним із найважливіших завдань є захист дітей, які зазнають жорстокого поводження.

28-29 вересня працівниками служби у справах дітей Ходорівської міської ради у співпраці з КУ «Центр надання соціальних послуг» та старостою Жирівського старостинського округу Орестом Пивоваром, проведено рейд «Ні насильству над дітьми»,в ході якого проведено інформування постраждалих дітей про їх права, надано роз'яснення щодо алгоритму захисних дій у разі повторного факту насилля, з кривдниками проведено бесіду щодо недопустимості вживання спиртних напоїв та насилля у родині, надані роз’яснення щодо відповідальності за ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.

Одну із сімей взято на облік як таку,що перебуває у складних життєвих обставинах з підстави вчиненння фізичного та психологічного насильства відносно дитини та неналежного виконання батьківських обов’язків. Надалі буде проведена необхідна робота щодо виведення зазначеної сім’ї із сжо.

Ніколи не мовчіть про насильство!!!Кожна дитина повинна відчувати любов та турботу!

Якщо ваша дитина постраждала від насильства, ви стали свідком насильства над дитиною чи ви підозрюєте насильство над дитиною - повідомляйте в поліцію:

1.Оперативна лінія Національної поліції України 102 ;

2. Дитяча «гаряча лінія» 0-800-500-225, 116-111 з мобільного.