Ходорівська міська територіальна громада

Турнір пам'яті тренера-викладача Юрія Борика

Дата: 22.09.2022 15:37

17 вересня на стадіоні "Цукровик" відбувся ІV дитячий турнір з футболу присвячений пам'яті тренера-викладача Ходорівської дитячо-юнацької  спортивної школи Юрія Борика.

В турнірі брали участь футбольні команди ДЮСШ міст Ходорова, Миколаєва, Нового Роздолу, Жидачева. У І турі  зустрілися команди Ходорів-Жидачів (0:0), Миколаїв-Новий Розділ (3:0). В ІІ турі - Ходорів-Миколаїв (1:1), Новий Розділ-Жидачів (1:0). В завершальному ІІІ турі -  Ходорів-Новий Розділ(4:0), Жидачів-Миколаїв (0:2).

Переможцем турніру стала команда Миколаєва (7 очок), друге місце виборола команда Ходорова (5 очок), третє - Нового Роздолу (3 очка), четверте - Жидачева (1 очко).

Кращим воротарем серед юнаків став Семків Тарас (Новий Розділ), захисником - Вайда Олександр (Жидачів), півзахисником - Бунич Олександр (Ходорів), кращим гравцем турніру і нападником був визнаний Камінський Вадим (Миколаїв).

Всіх учасників турніру нагородили медалями, кубками, солодощами.

Після дитячого турніру відбувся футбольний матч між ветеранами Ходорівського футболу, друзями і вихованцями тренера Юрія Борика, який завершився нічиєю 2:2.

Особлива подяка суддям: Богдану Вахулі, Володимиру Конику, Володимиру Конівіцькому за професійну роботу.

Організатором турніру виступила  Ходорівська ДЮСШ.