Ходорівська міська територіальна громада

Допомога прибула до місця призначення.

Дата: 21.09.2022 09:43

В серпні цього року відбувся візит голови  Хотинської територіальної громади Сумської області до Стрийського району. Підчас візиту було відвідано і нашу Ходорівську міську територіальну громаду. Підчас зустрічі голова Хотинської територіальної громади звернувся із проханням про надання допомоги  для відновлення  інфраструктури громади.

Рішенням виконавчого комітету Ходорівської міської ради №134 від 26.08.2022 року  Хотинській територіальній громаді у вигляді субвенції безповоротно надано матеріальну допомогу в сумі 300 тис. гривень . Одночасно нами було скеровано звернення до Стрийського держлісгоспу про надання гуманітарної допомоги  у вигляді 30 м. куб. деревини, з якої було виготовлено стропила (крокви) та дошки для обрешітки на відновлення дахів. Дані пило матеріали 20.09.2022 року було доставлено до місця призначення  в м. Хотин Сумської області .

Я, як голова Ходорівської міської територіальної громади хочу висловити щиру подяку директору Стрийського держлісгоспу п. Р. Павліву, підприємцю  І. Герасиміву, волентеру Р. Тітику та п. Я. Баторику за виділений транспорт.

"  Друже  сьогодні це трапилось із моєю  будівлею і іще  десять будинків. Всі  живі."

Це результат «руського міра» в м. Хотин Сумської області 17.09.2022 року