Допомога прибула до місця призначення.

Дата: 21.09.2022 09:43

В серпні цього року відбувся візит голови  Хотинської територіальної громади Сумської області до Стрийського району. Підчас візиту було відвідано і нашу Ходорівську міську територіальну громаду. Підчас зустрічі голова Хотинської територіальної громади звернувся із проханням про надання допомоги  для відновлення  інфраструктури громади.

Рішенням виконавчого комітету Ходорівської міської ради №134 від 26.08.2022 року  Хотинській територіальній громаді у вигляді субвенції безповоротно надано матеріальну допомогу в сумі 300 тис. гривень . Одночасно нами було скеровано звернення до Стрийського держлісгоспу про надання гуманітарної допомоги  у вигляді 30 м. куб. деревини, з якої було виготовлено стропила (крокви) та дошки для обрешітки на відновлення дахів. Дані пило матеріали 20.09.2022 року було доставлено до місця призначення  в м. Хотин Сумської області .

Я, як голова Ходорівської міської територіальної громади хочу висловити щиру подяку директору Стрийського держлісгоспу п. Р. Павліву, підприємцю  І. Герасиміву, волентеру Р. Тітику та п. Я. Баторику за виділений транспорт.

Фото без опису                      "  Друже  сьогодні це трапилось із моєю  будівлею і іще  десять будинків. Всі  живі."

Це результат «руського міра» в м. Хотин Сумської області 17.09.2022 року