Ходорівська міська територіальна громада

Громадяни Польщі мають право перебувати в Україні протягом 18 місяців

Дата: 19.09.2022 11:01

16 вересня 2022 року, набрав чинності Закон України «Про встановлення додаткових правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України» від 28 липня 2022 р. № 2471-IX https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2471-20#Text

Громадяни Польщі, їх подружжя та діти (незалежно від громадянства), які в'їхали в Україну з території Республіки Польща для тимчасового перебування, а також їх діти, які народилися на території України, мають право перебувати на території України на законних підставах протягом 18 місяців. Вони також мають право продовжити строк свого законного перебування в Україні у разі наявності відповідних підтверджуючих документів (вступ до закладу вищої освіти, переведення на наступний навчальний рік, укладання трудового договору (контракту) тощо).