Ходорівська міська територіальна громада

Щира подяка благодійникам.

Дата: 16.09.2022 08:47

15 вересня Ходорівську громаду із гуманітарною допомогою для ВПО відвідали представники народного благодійного фонду «Карітас» Стрийської Єпархії. Соціальні працівники фонду  загалом роздали 162 набори.

Ходорівська громада висловлює щиру подяку організаторам доброчинної акції, працівникам фонду, окрема подяка отцю-декану Миколі Прунаку, отцям Святославу та Ярославу, пані Лідії за допомогу в організації та співпрацю!

Допомогу внутрішньо переміщеним особам надано в рамках проєкту  Еmergency Appeal - Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні.

#emergency_appeal #надзвичайне_реагування.