Ходорівська міська територіальна громада

Жителів Львівщини запрошують до участі в Міжнародному басейновому конкурсі «Барви Дністра» – 2022

Дата: 13.09.2022 10:37

Фото без опису

Дністровське БУВР пропонує дітям та молоді, а також всім мешканцям басейну Дністра, долучитися до конкурсу «Барви Дністра», який проходить під девізом «Спільна ріка – спільне майбутнє».

До участі у конкурсі запрошуються учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, Одеської, а також Республіки Молдова (вкл. Придністров’я).

Якщо Ви вмієте завдяки фотографії, малюнку, фільму або слайд-шоу, ідею природоохоронного заходу, художній або публіцистичний твір будь-якого формату, передати Ваше ставлення до річки та бажання її зберегти, - це шанс для Ваш.

Номінації Конкурсу:

• «Малюнок»;

• «Фоторобота»;

• «Відеофільм, слайд-шоу»;

• «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;

• «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Переможці конкурсу отримають цінні призи, дипломи оргкомітету відповідно до номінацій та особисто запрошуються організаторами Конкурсу для нагородження.

Нагадаємо, що конкурсні роботи приймаються до 01.10.2022.

Кожен учасник може подати до двох робіт за адресою: вул.Академіка Сахарова, 23-А, м. Івано-Франківськ, 76014, Дністровське БУВР.

Контакти для довідок: Ольга Ленчук +38(0342) 52-31-42, e-mail: vodaif@ukr.net

З анкетою учасника можна ознайомитися на сайті Дністровського БУВР у розділі «БАРВИ ДНІСТРА» за посиланням: https://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/Anketa.pdf