Прийому заявок на грант «Підтримка органічного сектору в Україні» продовжено до 20 вересня

Дата: 13.09.2022 09:28

Прийом заявок на 2 етап грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні» продовжено до 20 вересня 2022 року (включно). Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Детальнішу інформацію про грантову програму, перелік можливих витрат, форми заявок можна знайти в положенні про грантову програму «Підтримка органічного сектору в Україні».

Перші результати розгляду заявок будуть оголошені до кінця вересня цього року, орієнтовний початок реалізації діяльності – початок-середина жовтня.

Другий етап спрямований на посилення спроможності органічного сектору, підтримку органічних операторів, виробників та переробників органічних сертифікованих харчових продуктів з акцентом на збут, продажі та маркетинг на внутрішньому ринку. Відтак передбачається підтримка для 30 органічних операторів на загальну суму 150 тис доларів США.

«Попередньо подати заявку можна було до 12 вересня, тому у виробників органічних продуктів з’явилась додаткова можливість прийняти участь у другому етапі грантової програми. Закликаю органічних виробників, які не прийняли ще участь активізуватись і подавати заповнені заявки на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної адміністрації TTetiana Hetman

З додатковими питаннями можна звернутись до Наталії Чоловської, президентки ЛМГО «Екотерра» за тел. +38 050 430 76 23.