Розпочинається прийом заявок на Конкурс на здобуття премії імені Катерини Білокур за 2022 рік

Дата: 12.09.2022 11:05

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти розпочинає прийом заявок на Конкурс на здобуття премії імені Катерини Білокур за 2022 рік

Премія присуджується щорічно до дня народження Катерини Білокур — 7 грудня майстрам народного мистецтва за твір (цикл творів), що відзначаються автентичністю та високою професійною майстерністю.

Претендувати на Премію може твір (цикл творів), що створений та оприлюднений протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за три місяці до його подання на здобуття Премії, має позитивні рецензії у мистецтвознавчій літературі, засобах масової інформації.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносяться інститутами громадянського суспільства, що спрямовують свою роботу на підтримку культури і мистецтва, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та навчальними закладами сфери культури і мистецтва.

Документи приймаються в електронному вигляді на e-mail: n.bielousova@arts.org.ua або ж у паперовому – за адресою: вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001.

Кінцевий термін прийому документів - 01 листопада 2022 року.

Грошова винагорода – 20 тис грн.