Уряд вніс зміни до деяких питань бронювання військовозобов’язаних

Дата: 12.09.2022 10:35

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 07 вересня 2022 року № 1002 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2022 р. № 194», якою врегульовується питання бронювання військовозобов’язаних.

Зокрема, постановою вносяться зміни, які передбачають подовження терміну відстрочки від призову до двох місяців, на підставі обґрунтованого подання. Відповідні документи вже не потребують додаткового погодження Міноборони, якщо вони були надані.

Крім того, витяг з наказу Мінекономіки про відстрочку від призову військовозобов’язаному працівнику відтепер надаватиме безпосередньо роботодавець - підприємство, установа чи організація, де він працює.

Детальну інформацію ви можете знайти за посиланням  https://bit.ly/3d3l6x6