Стартував новий навчальний рік в контексті підготовки дітей до першої св. Сповіді та Урочистого Причастя

Дата: 12.09.2022 09:40

09.09.2022 р. на базі катехитичної школи ім. Блаженної Тарсикії при парафії Свв. Чудотворців та Безсрібників Косьми і Дам`яна (Ходорів) стартував новий навчальний рік в контексті підготовки дітей до першої св. Сповіді та Урочистого Причастя.

Як Ви знаєте, до Причастя і Сповіді потрібно готуватися, але дитяча підготовка і дитяча сповідь зовсім особлива, незрівнянна з дорослою. Завдання християнина, в тому числі і юного, - отримати користь від Сповіді і Причастя, тому важливо, щоб підготовка до таїнства і сама сповідь пройшли ефективно і неперевантаженість.

За спільним рішенням отців та катехіта парафії Свв. Чудотворців та Безсрібників Косьми і Дам`яна було прийнято рішення про початок катехизації дітей від вересня 2022 року. Зважаючи на важливість комплексної підготовки дітей до прийняття Святих Тайн, повноцінного усвідомлення самими дітьми важливості християнського способу життя, формування моральних та духовний цінностей процес підготовки дітей буде тривати цілий навчальний рік.

Духовна підготовка до дитини до прийняття Святих Тайн Сповіді і Причастя є важливим етапом в житті кожної дитини. Саме тому катехитична школа ім. Блаженної Тарсикії при парафії Свв. Чудотворців та Безсрібників Косьми і Дам`яна (Ходорів) усвідомлюючи важливість даного факту старається докладати зусиль для якісної підготовки дітей через вивчення основ Віри, читання Св. Письма, вивчення молитов та формування в дітей духовних цінностей через виховання на основах християнської моралі.

Ми запрошуємо усіх наших дітей на катехизацію та підготовку дітей до до першої св. Сповіді та Урочистого Причастя.

Детальна інформація за номером телефону:

+ 380939132838 – о. Святослав

+ 380674272609 – п. Ліда Бойко