Працівники КУ «ЦНСП» Ходорівської міської ради продовжують проводити профілактичну роботу з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Дата: 12.09.2022 09:08

Із початком нового навчального року особливо важливим стало наголошувати батькам на необхідності належного виховання у сім’ї та недопущенні пропусків навчання без поважних причин. Працівники Центру виїжджають у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, та проживають на території громади із профілактичними рейдами для перевірки житлово-побутових умов проживання та виконання батьківських обов’язків відносно дітей або ухилення від їх виконання.

У деяких сім’ях прослідковується покращення, що стало можливим завдяки налагодженій співпраці працівників центру надання соціальних послуг із правоохоронними органами, структурним підрозділом соціального захисту населення.