Сесія Ходорівської міської ради

Дата: 30.08.2022 17:33

Сьогодні 30 серпня 2022 року відбулось засідання XI сесії  VIII скликання Ходорівської міської ради. До розгляду для прийняття відповідних рішень було запропоновано ряд бюджетних питань, зокрема про виконання бюджету Ходорівської міської ради за 1-ше півріччя 2022 року; про внесення змін до структури та штатного розпису Комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Ходорівської міської ради; про внесення змін до структури та штатного розпису відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради; про затвердження Положення про порядок надання допомоги з «Фонду депутата» Ходорівської міської ради. Прийнято також ряд рішень з питань освіти, роботи ради, господарського комплексу комунальної власності, земельні питання.

Крім вказаного у «різному» піднімалось питання про причини закриття у м. Ходорові відділення АТКБ «Приват Банк». В ході обговорення цього встановлено, що дана фінансова установа здійснює свою діяльність самостійно і є незалежною від волі органу місцевого самоврядування. Причиною закриття відділення у м. Ходорові стало те, що значна кількість підприємств, підприємців, які здійснюють свою господарську діяльність у м. Ходорові, були та залишаються клієнтами Жидачівського відділення АТКБ «Приват Банк», а у м. Ходорові обслуговувалась недостатня кількість клієнтів що могло б забезпечити рентабельність роботи Ходорівського відділення. Тому керівництво АТКБ «Приват Банк» прийняло рішення про закриття Ходорівського відділення. На даний час Ходорівською міською радою проводяться заходи по залученню інших банківських установ до роботи на території Ходорівської громади.